İlişkinizi veya bugüne kadar yaşadığınız ilişkilerinizi artık deneyimleyerek değil, ”benim için sağlıklı bir ilişki nasıl olur?” sorusunun cevabını yanıtlayarak yönetmek istermisiniz? 😉

Programdan Seçmeler

 • AŞK’ta Sen KİMSİN?
 • Herkes aşk’ta farklı bir kimlik sergiler. Bu kimliği farketmek ne istediğimizi bilmek demektir.
 • İlişkiler Hakkındaki ilk On Efsane
 • Yaşadığımız Aşk ile aşkın zihnimizde bize öğretilenler arasında kıyaslar yapar dururuz. Bu durumda her zaman daha iyi olması gereken noktalar vardır. Peki bu efsaneler ne kadar doğru ve ne kadar olması gerekli ?
 • Doğru Kişi Kim?
 • Doğru kişiyi kendin mi belirliyorsun çevren mi?
 • Senin şikayet ettiğin şeyler etmemen gerekenler mi?
 • Ya da her ilişkinde bu da değil hayal kırıklığı en sık kullandığın söz mü?
 • Senin AŞK Hikayen….
 • Gerçekte yaşamak istediğin Aşk hikayesi nasıl olmalı?

Program Hedefi

 • Gerçek Aşk ve doğru ilişkinin rotasını belirlemiş bireyler olmak

Programı Kimler Almalı

 • İlişkisinde doğru yapılandırmayı inşaa etmek isteyenler.
 • Aşk’ta hayal kırıklıklarını artık yaşamından çıkarmak isteyenler.

fotocep

Fotocep – Ara GÜLER

Ara Güler’in siyah beyaz klasiklerini, şaşırtan renklilerini ve kendi cümlelerini bir kapak altında toplayan, cebe dünyaları sığdıran ‘FOTOCEP’ Fotografevi tarafından yayınlandı..

12,5 x 18 ebatlarında | 190 sayfa + kapak | Türkçe – İngilizce

Fotocep – Bruno BARBEY

Fotografevi’nin Ara Güler’in fotograflarından oluşan bir seçkiyle başladığı “FotoCep” serisi Magnum Photos üyesi dünyaca ünlü fotoğrafçı Bruno Barbey ile devam ediyor. Kitapta,  Barbey’in, dünyanın çeşitli yerlerinde 1960’lardan günümüze kadar çektiği 120 fotoğraf yer alıyor.

“Dünyaya ve üstünde yaşayan insanlara ilgiyle beslendiğinden, Bruno Barbey’in yapıtlarına nasıl yaklaşırsanız yaklaşın hep gücünü ve anlamını koruyacaktır.“
HERVÉ LE GOFF (Kitabın önsözünden)

12,5×18 cm olarak tasarlanan “FotoCep”, Fransa’da dünyanın önemli fotografçılarının seçkilerinin yer aldığı “Photo Poche” serisi örnek alınarak gerçekleştirildi.

Fotocep – Nikos ECONOMOPOULOS

Fotografevi, Ara Güler ve Bruno Barbey’den sonra FotoCep serisine Magnum Photos üyesi dünyaca ünlü fotoğrafçı Nikos Economopoulos ile devam ediyor. FotoCep serisinin bu üçüncü kitabı, Economopoulos’un ağırlıklı olarak Türkiye, Balkanlar ve Kafkaslar’da çektiği klasikleşmiş siyah-beyaz fotoğrafları ile son dönemlerde dünyanın çeşitli coğrafyalarında çektiği renkli fotoğraflardan oluşuyor. Yaklaşık 100 fotoğrafın bulunduğu 12,5×18 cm ebadındaki kitapta, Economopoulos ile yapılmış kapsamlı bir söyleşi de yer alıyor.

“Belli bir projeyi kesin sınırlar içinde izlemek benim görsel deneyimimi kısıtlıyor. En çok ilgimi çeken, etraftaki bir şeyin beni şaşırtması, fotoğraflamaya karar verdiğim şeylerin kesinlikle çarpıcı olması. Amacım, görsel deneyimler edinirken bazen bu deneyimleri imgelere dönüştürebilecek konumda olmak. Bu, gerçeklikle, beni saran bu dünyayla oyun oynamaya benziyor. Belki de bu tavır sanatçılığa daha yakındır, ama bana sanatçı veya foto muhabiri gibi bir kimliğin yakıştırılmasına pek de aldırmıyorum. Gündelik görsel olayların içine olabildiğince sık dalabilmek en büyük derdim, çünkü bu bana büyük mutluluk veriyor.” Nikos Economopoulos

12,5×18 cm | 192 sayfa | Renkli – Kuşe | Karton kapak | Türkçe-İngilizce

Fotocep Serisi’ne toplam 80 TL yerine sadece 55 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Siz de bu olağanüstü seriye sahip olmak istiyorsanız, tıklayınız.

İletişim Formu

Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun !

Lütfen bekleyin...

bilgi sayfası

Merhaba,

Öncelikle kendimizi tanıtarak başlayalım.

Koçluk Seansi.com olarak Türkiye’deki ilk ve tek Kişisel Gelişim platformuyuz. Platformumuza kayıtlı olan Kişisel Gelişimciler ile bu hizmetlerden yararlanmak isteyen kişileri bir araya getiren bir yapıda sistemi devam ettirmekteyiz. Bu sayede “bir Koç’a danışmam lazım ama nereden bulabilirim?” sorusuna cevap veriyoruz. 2013 Şubat ayında kurulduk ve çok güzel geri dönüşler alarak Facebook üzerinde 21000 kişiyi aşan takipçi sayısına ulaştık. Bu da tabi ki “başarılı bir şekilde geliştiğimizi ve işimizi doğru, dürüst ve ilkeli bir şekilde yaptığımızı gösteriyor” derken Kişisel Gelişim sektörünün yeni jenerasyon yüzü olan ve sunduğu çözümlerle sektörde yer edinen ECS Coaching ile birleşme kararı aldık. Bu sayfada ECS Coaching bünyesinde verilen hem ilginizi çekeceğini düşündüğümüz Koçluk, NLP eğitimleri ve Bireysel Seanslar ile telefonlarınıza gelen indirim kodunu kullanabileceğiniz seçeneklerinizden bahsediyor olacağız.

ECS Coaching bünyesinde;

 • Eğitimler
  • Online
   • Aile Koçluğu
   • Öğrenci Koçluğu
   • Yaşam Koçluğu
  • Örgün
   • Koçluk
   • NLP
   • Hipnoz
   • Kuantum
   • Eğitimcinin Eğitimi
 • Seanslar
  • Koçluk
   • Bireysel (Yaşam, Aile, Öğrenci, Kariyer, İlişki)
   • Kurumsal (Yönetici, Satış, KOBİ, Girişimci)

hizmetleri sunulmaktadır. Sizler bu eğitim ve hizmetlerden, istediğinizi istediğiniz kadar, telefonunuza gelen indirim kodu ile yararlanabilirsiniz.

Hizmetler ve eğitimler hakkında bilgi almak ve/veya bu hizmet ve eğitimlerden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup “formu gönder”e tıklamanız yeterli olacaktır.

Saygılarımızla

Koçluk Seansı.com

Bizim ile iletişim kurmak istediğiniz konuları seçiniz.

Lütfen bekleyin...

Profesyonel Koçluk Eğitimi

Profesyonel koçluk eğitimimiz; Certified coach, Professional certified coach ve master certified coach eğitimlerimizin bütününden oluşan, detaylı ve meslek edindirme amacı üzerine kurulu bir eğitimdir.

Certified coach eğitimimizde temel koçluk bilgileri verilmekte ve koçluğun ne olduğu, nasıl işlediği, nasıl bir süreçten geçildiği ve bir koçluk seansının nasıl düzenlendiği, koçluk seansında nelere dikkat edilmesi gerektiği, insanların ruh halleri ve psikolojileri dikkate alınarak ve onlara nasıl liderlik edileceği ışığında sizlere sunulmaktadır. Koçluk mesleğinin aslında ne olduğu, nelere hizmet ettiği, temel koçluk araçları eşliğinde verilmektedir. Koçluğu yaparken olmazsa olmaz dediğimiz birtakım araçları ve teknikleri burada bulmaktasınız. Teknikler verilirken, teorik bilgilerin yanısıra, uygulamalarla da desteklenen eğitimlerimiz, sizlerin bilgileri alıp harmanlamanıza, yorumlamanıza ve bunu nasıl kullanacağınızı görmenize ve hayatınız boyunca unutmayacağınız, işlenmiş bir hale getirmenize olanak sunmaktadır. Bir koçun temelde hangi bilgilerle ve hangi teknikleri kullanarak danışanına liderlik edeceği ve koçluğun iletişimsel bağlantısı bu eğitimimizde sizlere sunulmaktadır. Koçluk, iletişim bilgisini, iletişimde farklı tekniklerle ve cümle kalıplarıyla kişiye yaklaşmayı öngörmektedir. Siz bu eğitimimizde, koçluğun iletişim sihirbazlığıyla nasıl bağdaştığına tanık oluyorsunuz.

Professional certified coach eğitimimizde ise; daha ileri teknikleri öğreniyor, ve bilgiler ışığında birtakım teorik altyapıyı da bilgi haznenize yazdırıyorsunuz. Bu eğitimimizde koçlukta anahtar niteliğinde olan ve sizin koçluk yetenekleriniz konusunda ipucu olabilecek çeşitli teknikler üzerinde durulmaktadır. Aynı zamanda, bütünsel koçluk kavramı ve bu kavramın size getirdiği birtakım avantajlar da bu eğitimde konu edilmektedir. Hedef ve eylem yaklaşımlı koçluk ve bu hususta farklı alanlarda yapılabilecek koçluk çeşitleri sizlere gösterilmektedir. Koçluğun uygulandığı farklı alanlar ve bu alanlarda nasıl çeşitlendirme yapılacağı birikimlerimizle gelen bu süreç kullanılarak size aktarılmaktadır. Bütün bu bilgilere ilaveten, sizlere farklı danışan sorunlarına ve durumlarına karşı yapabileceğiniz koçluk türleri uygulamalı olarak verilmektedir. Bilinmektedir ki, kişilerin farklı hayatları, farklı tatminiyet arayışları ve farklı duygu durumları vardır. Biz de bu alanları dikkate alarak kişilere koçluk yapmaktayız.

Master certified coach eğitimimizde ise, bütünsel koçluğun daha detaylı incelenmesi ve ileri tekniklerin detaylı olarak analizi konu edilmektedir. Bu eğitimimizde, sizlerle birtakım teorik bilgiler ışığında koçluğun ileri tekniklerini yorumluyor ve bunları kullanmanız için gerekli olan uygulama altyapısını beraber oluşturuyoruz.

Aşağıda eğitimimiz içinde yer alan bazı içerikler dikkatinize sunulmaktadır.

Certified coach:

–          Koçluk nedir

–          Koçluk alanları

–          Koçluk/terapi/danışmanlık farklılıkları

–          Ben’i bırakmak

–          Yargısız olarak koçluğa hazırlık

–          Seans çerçeveleme

–          Zihinsel hazırlık

–          Uyum ahenk

–          Empatik dinleme

–          Psikolojik oksijen

–          Kritik gedik

–          Güçlü sorular

–          Güçlü gözlemler

–          Yapılandırma

–          Geliştirme

–          Güçlü ricalar

–          Taahhüt alma

–          Seans kapama

–          Süreçlere koçluk

–          Duygu durumlarına koçluk etmek

–          Koçluktaki köşetaşları

–          Yaşam çarkı ve denge

–          Değişim ve türleri

–          Koçluğun temel taşları

–          Genel koçluk becerileri

–          Gestalt koçluğu

Professional certified coach:

–          Koçluğun önemli bileşenleri

–          Sorular ve gözlemler

–          Farklı kişilik tipolojilerine koçluk

–          Farklı kuşaklara koçluk

–          Zeka türleri ve koçluk

–          Duygusal zeka ve koçluk

–          Risk alma ve güvene koçluk etmek

–          Sorular ve süreçler

–          Koçluğa direnç

–          Meta model ve koçluk

–          Meta programlara koçluk

–          Bütünsel koçluk

–          6 temel değer, ihtiyaçlar ve koçluk

–          Spor koçluğu

–          Kariyer koçluğu

–          Yaşam koçluğunun temel taşları

–          Telefonda koçluk

–          İleri düzey koçluk becerileri

Master certified coach:

–          Bütünsel koçlukta düzlem bilgisi

–          Bütün ve tam olmak

–          Niyet-odak-eylem ekseni

–          Koçluk disiplini

–          Keşif envanteri

–          Sistem lideri

–          Nötr kişi

–          Mantık seviyeleri ve koçluk

–          Kaynakların organizasyonu

–          İleri düzey koçluk becerileri ve analizi

–          Farklı koçluk alanları

Eğitimimizi aldığınızda, koçluk seansları düzenleyebilir ve temel bilgileri alıp,  temelin üzerine kuracağınız bilgilerle farklı alanlarda koçluk yapabilir, koçluğu bir meslek olarak icra edebilirsiniz. Koçluğun temelini ve üzerine kuracağınız yetkinlikler ve koçluk becerileri ile bu bilgilerinizi farklı alanlara da uyarlayabilir, insanların hayatlarında değişimlere ve dokunuşlara imza atabilirsiniz.

Lütfen bekleyin...

Aile_Ogrenci_Kocluk

Aile Koçluğu

Anne ve babaların çocuklarını anlamaları, onların sorunlarına eğilmeleri, onların iç dünyasına ve duygusal durumlarını kalpten dinlemeleri, soruların gücüyle onları açmaları, konuşturmaları, sorumluluk ve özgüven geliştirmeleri, yargıdan ve suçlamadan uzak bir şekilde onları kabul etmeleri ve koçluğu kullanarak ebeveyn çocuk ilişkisini geliştirmeye yönelik her türlü çaba ve iletişim modelidir.

Aileler günümüzde iletişimden kopmuş, birbirini anlamayan insanlar haline gelmişlerdir. Çocuklar içlerine kapanmış, anlaşılamamaktan dolayı çok sıkıntılı süreçleri yaşamışlardır. Ailelerin yanlış tutumları sonucunda çocuklar kimi zaman özgüveni olmayan, kimi zaman da sorumluluk duygusu gelişmemiş, ya da içlerine kapanık ya da anti-sosyal bir hale gelebilmişlerdir. Bununla birlikte de aileleriyle uyum konusunda çok büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Bu durumda olmamaları için ise iletişim yöntemlerinden haberdar olmak ve çağdaş iletişim yöntemlerini koçluk kavramıyla birlikte kullanmak elzemdir. Koçluğun ailede ya da aileler için kullanımı soruların gücüne ve koçluk akışına dayanır. Koçluğun bir süreci vardır ve bu süreç içinde yer alan bazı kavramlar çeşitli iletişim kanallarının açılmasını öngörür.  Siz bu eğitimle birlikte çağdaş çocuk yetiştirme paternlerini, yanlışları, doğruları, iletişim modellerini ve tutumların olası pozitif ve negatif sonuçlarını ve bazı psikolojik süreçleri ve çocukların psikolojik yapılarının nasıl değiştiğini öğreneceksiniz.

Aşağıda Aile Koçluğu eğitimimizin içeriğinin konu başlıkları yer almaktadır;

 • Aile koçluğu nedir?
 • Çocuk gelişiminde egodan uzak durmak
 • Çocukla uyum ve derin iletişim
 • Kabul dili
 • Terapötik iletişim
 • Empatik dinleme
 • Yanlış iletişim kalıpları
 • Kaybeden yok yöntemi
 • Sen dili-ben dili
 • Yapılandırma ve geliştirme
 • Mantık seviyeleri
 • Etkili sorularla yapılandırma
 • Aile rolleri
 • Bağlaşık kişilik
 • Kalıplanmış insan
 • İç çocuk ve iç anababa
 • Aile sistemi ve çocuğun ihtiyaçları
 • Çocuğun 5 temel özgürlüğü
 • Çocukta utanç duygusu
 • Olgun insanın özellikleri
 • Büyümüş çocuklar

 

Bu eğitimle birlikte sizler çocuğunuzla güzel bir iletişim kurmayı, onları anlayabilmeyi, çağdaş eğitim patternleriyle birlikte çocuğunuzu olgun ve gelişmiş bir birey haline getirebilmeyi ve sağlıklı bir aile ortamı yaratabilmeyi, çocuğunuzun geleceğinin daha mutlu bir ortamda olabilmesini sağlamış olacak ve aile içi iletişim konusunda uzman olacaksınız ve aynı zamanda bu alanda koçluk yapabileceksiniz.

Öğrenci Koçluğu

Öğrencilerin yaşamlarına yön verecekleri gelişim süreçlerinde profesyonel olarak yanlarında olmak günümüz rekabet ortamında daha da önemli hale gelmektedir. Öğrencilerin okul, aile, arkadaşlar ve kendileriyle olan ilişkilerinde farkındalık kazandırarak etkin iletişim kurmalarını sağlamak, yetenekleri ve değerleri doğrultusunda doğru hedef belirleyerek kendi yaşamlarını keşfederken aynı zamanda şekillendirmelerini de sağlamak ister miydiniz?

Öğrenci koçluğu eğitim programımıza katılarak kendi çocuğunuza ve/veya öğrencilere profesyonel anlamda koçluk yapabilir ve dilerseniz yeni bir mesleğe sahip olabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu Eğitimini Kimler Almalı

 • Ebeveynler
 • Eğitimciler
 • Öğrencilerle çalışanlar
 • Öğrencileri hedef belirleme ve başarıya ulaşma konusunda koçluk yapmak isteyenler

 

Eğitimin İçeriği

 • Öğrenci Koçluğu nedir?
 • Öğrenci koçluğunda kullanılan metadolojiler
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Bilinçli ve bilinçdışı zihin
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Koçluk seansına hazırlık
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Uyum ve Ahenk
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Empatik Dinleme
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Kişisel Gediği Bulma
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Güçlü sorular, gözlemler,  ricalar
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Öğrenciyi yapılandırma
 • Öğrenciyi Geliştirmek
 • Öncelikler yönetimi
 • Alt Modalite
 • Fobi Tedavisi
 • Mükemmelliyet Çemberi
 • Motivasyon Stratejisi
 • Hedefler
 • İnanç ve değerleri ortaya çıkarma
 • Temsil sistemleri
 • Davranış stratejilerini bulma ve değiştirme
 • Yeniden çerçeveleme
 • Duygu Yönetimi: Çapalama
 • Hedefler: Zaman çizgisi
 • Hedefler: Zaman Çizgisi: Sınav stres yönetimi
 • Stratejiler: Modelleme Stratejileri
 • Ebeveyn Koçluğu

 

Eğitim Modeli :

ECS Coaching, Koçluk Seansı ve Adrese Bilgisayar Hizmetleri iş birliği ile Eğitiminizi yer ve zaman kısıtlaması olamadan ve sınav merkezine gitmeden dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz.

Eğitim süreci çevrimiçi ( Online ) şekilde tamamlanmaktadır.

Eğitiminizi videolar ve videolara bağlı sorular ile  Bilgisayarınız veya cep telefonunuz ile dilediğiniz zaman tamamlayabilir ve katılım belgenizi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :

Aile ve Öğrenci Koçluğu Eğitimine, Tüm Bonus Kredi Kartlarına Aylık 79 TL Taksit avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım ?

Sizin ile iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun !

Lütfen bekleyin...

Kore_El_Terapi

Eller insan vücudunun minyatür halidir.KET halkın dikkatine uygulama terapisi olarak 1970’lerin baslarında Dr.Tae Woo Yoo tarafından getirilmiştir.

Dr.Tae Woo Yoo bir gece şiddetli bir bas ağrısı ile uyanır .Ağrı basının arka tarafından gelir. Ağrı uyutmaz ve o da bunun geçmesini ister.

Bir şekilde kendisini orta parmağına bakarken bulur.Orta parmağını tükenmez kalem ile dokunarak muayene eder ve çok ağrı veren bir noktayı bulur, O noktaya bir aküpunktür iğnesi soktuğu anda ağrının geçtiğini görür. Bunun üzerine daha yoğun eğilip denemeler yapmaya baslar ve böylece Koryo El Terapisi ortaya çıkmış olur.

KET benzersizdir. Her yerde,her zaman ,her an ve herkes tarafından yapılabilir. Çok kolay öğrenilir,uygulanması güvenlidir.

Uygulanması sırasında tedavi bölgelerinde zarar görecek hiçbir organ veya hayati öneme haiz yapılar bulunmamaktadır.

Elin iç kısmı chakraların ve batı tıbbına göre salgılamaların (ifrazat) sisteminin bulundugu vucudun on kısmını temsil eder .
Elin üstü ,dıs kısmı ise sırtımızı ve belimizi temsil eder.Parmaklar ise kol ve bacaklara tekabul eder.

Naturel el çizgilerimizden dolayı tedavi noktaları kolayca bulunup hatırlanabilir.
KET avantajı shiatsu,vücut masajı ve reflexology tamamlayıcı olmasıdır.

Moxa Terapi , saglıgımız için önemli olan ve hastaların bağışıklık sisteminin guçlenmesini saglayan , KET in cok önemli bir yanıdır.

Terapiyi kimler ögrenebilir?

Tüm terapistler, yoga egitmenleri , yaşam koçları, saglıgına ilgi duyan herkes.

Eğitimci :
Edith Heidelberger Akupunkturist ve Reflexolojistdir.

2 sene Kore el ve kulak terpisi üzerine calısmıs su anda Docent jong baing ile beraber konu ile ilgili kitap yazmaktadır.2014 de Seul de yapılacak olan Dunya Kore El ve Kulak Kongresinde bir sunum yapacaktir.

Eğitim Tarih ve Saat:

5-6 Ekim Saat: 10:00-16:30 arası

Katılımcılara seminer sonunda Jong Baik Education UK sertifikası verilecektir ve katılımcılar terapisi yapma hakkına sahip olacaktır.

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım ?

Sizin ile iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun !

Lütfen bekleyin...

charles_virtue

CHARLES VIRTUE İLE MELEK SERTİFİKASYON PROGRAMI (ACP)

Charles Virtue ile Melek Sertifikasyon Programı (Angel Certification Program -ACP) günlük hayattan enerjik bir tatil yapma imkanı sunar.

DoreenVirtue’nun Angel Therapy® Course (Meleklerle Terapi Kursu)’ndaki öğretiler ve uygulamalara dayalı bu eğitimde meleklerin mesajlarını okuma, şifacılık ya da eğitmen olmanın her yönünü öğrenip uygulama imkanı bulacaksınız.

Meleklerle çalışma becerilerinizi ister kendiniz, ister sevdikleriniz ya da kendi özel işiniz için kullanabilirsiniz; bu kurs yaşamınızda olumlu ve sağlıklı değişiklikler yapma konusunda size ilham verecektir.

Kursun iki ana amacı vardır:

Kendini iyileştirme. Bu kurs sayesinde blokajları, korkuları ve geçmişten taşıdığınız acı veren duyguları serbest bırakabileceksiniz. Geçmişi bırakarak, meleklerin sesini ve onların ilahi rehberliğini duyabileceksiniz.

Beceri oluşturma. Doreen Virtue’nun kartlarını kullanarak adım adım Melek mesajlarını okuma yöntemlerini öğreneceksiniz ve şifa için güçlü Başmeleklerle çalışmayı keşfedeceksiniz.

Konu başlıkları arasında:

 •    Kendiniz ve danışanlarınız için Meleklerin mesajlarını almak ve anlamak,
 •    Başmeleklerin gücüyle çalışmak ve şifa,
 •    Çakra Temizleme, ayrıca diğer temizlenme ve şifalanma meditasyonları,
 •    Meleklerin Mesajlarını Okuma: Melek kartlarını kendiniz ve müşterileriniz için rehberlik amaçlı kullanmak
 •    Geçmiş Yaşamlar: Geçmiş yaşamları anlamak, ve üzerinde çalışarak enerjilerini temizlemek,
 •    Yaratım: Düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürme becerinizi geliştirmek,
 •    Bağ Kesme: Yaşamınızda işinize yaramayan bağları temizlemek,
 •    Koruma: Kendinizi düşük enerjilerden korumak, 
 •    Temel Medyumluk eğitimi ile bu dünyadan ayrılmış sevdiklerinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak,
 •    Meleklerin İşaretlerini Anlamak,
 •    Spiritüel eğitmen, şifacı ve medyum olarak kendinize olan güveninizi geliştirmek,
 •    Yeni medyumluk ve şifacılık becerilerinizi diğer katılımcılar üzerinde uygulamak yer almaktadır.

 Sertifikasyon: Certified Angel Practitioner

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım ?

Sizin ile iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun !

Lütfen bekleyin...

Beginner_Pack

Hayatında değişim isteyen, daha çok mutluluk, daha çok kazanç daha çok başarı, daha çok sağlık, denge  vb. durumları arzulayan ve bunun sorumluluğunu almak isteyen 7’den 70’e  tüm bireylere Profesyonelce  hizmet sunmanız ve katkı sağlamanız üzerine oluşturulmuş olan özel bir paket programdır.

Yaşam Koçluğu, Nlp Practitioner ve Öğrenci Koçluğu bir arada olduğundan, gerek öğretmenler için, gerek veliler için, gerekse bu alana özel ilgisi olan ‘’ Ağaç yaşken eğilir ‘’ bakış açısına sahip birçok birey için, son derece faydalı ve kapsamlı bir programlar bütünüdür. Bu modül sayesinde dilerseniz yetişkinlere, dilerseniz öğrencilere yönelik dönüşümsel çalışmalarda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bu eğitim, kaçınılmaz olarak kendi bireysel farkındalığınıza da katkı sunacaktır.

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım ?

Sizin ile iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun !

Lütfen bekleyin...

online_ogrenci_kocluk

Erken Kayıt Fırsatı Yoğun Talep Nedeni ile 11 Ekim 2013 Cuma Tarihine Kadar Uzatılmıştır.

Öğrencilerin yaşamlarına yön verecekleri gelişim süreçlerinde profesyonel olarak yanlarında olmak günümüz rekabet ortamında daha da önemli hale gelmektedir. Öğrencilerin okul, aile, arkadaşlar ve kendileriyle olan ilişkilerinde farkındalık kazandırarak etkin iletişim kurmalarını sağlamak, yetenekleri ve değerleri doğrultusunda doğru hedef belirleyerek kendi yaşamlarını keşfederken aynı zamanda şekillendirmelerini de sağlamak ister miydiniz?

Öğrenci koçluğu eğitim programımıza katılarak kendi çocuğunuza ve/veya öğrencilere profesyonel anlamda koçluk yapabilir ve dilerseniz yeni bir mesleğe sahip olabilirsiniz.

Öğrenci Koçluğu Eğitimini Kimler Almalı

 • Ebeveynler
 • Eğitimciler
 • Öğrencilerle çalışanlar
 • Öğrencileri hedef belirleme ve başarıya ulaşma konusunda koçluk yapmak isteyenler

 

Eğitimin İçeriği

 • Öğrenci Koçluğu nedir?
 • Öğrenci koçluğunda kullanılan metadolojiler
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Bilinçli ve bilinçdışı zihin
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Koçluk seansına hazırlık
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Uyum ve Ahenk
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Empatik Dinleme
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Kişisel Gediği Bulma
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Güçlü sorular, gözlemler,  ricalar
 • Öğrenci Koçluğu Becerileri: Öğrenciyi yapılandırma
 • Öğrenciyi Geliştirmek
 • Öncelikler yönetimi
 • Alt Modalite
 • Fobi Tedavisi
 • Mükemmelliyet Çemberi
 • Motivasyon Stratejisi
 • Hedefler
 • İnanç ve değerleri ortaya çıkarma
 • Temsil sistemleri
 • Davranış stratejilerini bulma ve değiştirme
 • Yeniden çerçeveleme
 • Duygu Yönetimi: Çapalama
 • Hedefler: Zaman çizgisi
 • Hedefler: Zaman Çizgisi: Sınav stres yönetimi
 • Stratejiler: Modelleme Stratejileri
 • Ebeveyn Koçluğu

 

Eğitim Modeli :

Nobel Koçluk, Koçluk Seansı ve Adrese Bilgisayar Hizmetleri iş birliği ile Öğrenci Koçluğu Eğitimini yer ve zaman kısıtlaması olamadan ve sınav merkezine gitmeden dilediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz.

Eğitim süreci çevrimiçi ( Online ) şekilde tamamlanmaktadır.

Videolar ve videolara bağlı sorular ile tamamlayabileceğiniz Öğrenci Koçluğu Eğitimini, Bilgisayarınız veya cep telefonunuz ile dilediğiniz zaman tamamlayabilir ve katılım belgenizi alabilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri :

Öğrenci Koçluğu Eğitimine Erken Kayıt imkanı ile ayda 49 TL’ye Garanti Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası, Finans Bank ve İş Bankası Kredi Kartlarına 12 Ay Taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım ?

Sizin ile iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun !

Lütfen bekleyin...

 

Professional_Certified_coach_Egitim_Kampanyasi

Eğitimin İçeriği :

 • Temel Koçluk Süreçleri
 • Profesyonel Koçluk Prensipleri
 • Profesyonel Koçluk Alanları
 • Spesifik Alanlara dair Koçluk Çalışmaları
 • Kişilik Tipolojileri
 • Farklı Mecralarda Koçluk Yapabilmek
 • Koçluk Yapmaya Hemen Başlamak
 • Uygulama Çalışmaları
Eğitimin Faydaları :
 • Yeni bir Meslek Sahibi Olmak
 • Günlük Hayatta İletişim Becerilerinin Geliştirilmesi
 • İnsanların Hayatlarına Değer Katmak
 • Yeni İletişim ve Dil Kalıplarıyla İletişim Gelişimi
 • Kendi Hayatının Yöneticisi Olmak
 • Türkiye’de Yeni Gelişen bir Alanda Kariyer Yapmak

 

Eğitim Süreci

 • Konu Anlatımı
 • Anlatılan Kısım ile ilgili Uygulama Çalışması
 • Konuların Bitiminde Bütünsel Uygulama Çalışmaları
 • Yazılı İçerik Değerlendirme Sınavı
 • Uygulama Beceri Sınavı
 • Yazılı Sınavdan En Az 80 Puan* (%30 etkili)
 • Uygulama Becerilerinden En Az 70 Puan* (%70 etkili)
 • Toplam Ortalama En Az 80 Puan
 • ECS Coaching Sertifikası
 • Eğitim Süresi  : 60 saat
 • Eğitim Şekli  : Örgün Eğitim
 • Eğitim Günleri  : HaftaSonu
 • Eğitim Saatleri  : 10:00 – 18:00
Biz Sizi Arayalım ?

Bizim ile iletişim kurmak istediğiniz konuları seçiniz.

Lütfen bekleyin...